Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\Inetpub\vhosts\kirya-team.org.il\httpdocs\includes\database.php:2647) in C:\Inetpub\vhosts\kirya-team.org.il\httpdocs\includes\joomla.php on line 2826
קרייתים - האתר של עמותת בני קרית חיים לדורותיהם - 14/10/07 - להוקיע ולהקיא,לקעקע ולקרקר-תגובה להתלהמותו של גידי בר מס' 1554 / עמיקם שכטר קרייתים - האתר של עמותת בני קרית חיים לדורותיהם - 14/10/07 - להוקיע ולהקיא,לקעקע ולקרקר-תגובה להתלהמותו של גידי בר מס' 1554 / עמיקם שכטר
shadow_left
Shadow_R
   
14/10/07 - להוקיע ולהקיא,לקעקע ולקרקר-תגובה להתלהמותו של גידי בר מס' 1554 / עמיקם שכטר הדפס
להלן תשובתי לתגובתו המחוצפת, המתלהמת וגסת הרוח של האדון גדעון בר בכניסתו מס' 1554, בסוגיה שהעלתי בקשר לניר ולחיים לבית ברעם, כאשר הגבתי לפסקה בכתבה קודמת של רוחה וולך. 
שלום רב לך מר גדעון בר "נקי הכפיים ובר הלבב, אשר לא נשא לשווא נפשי ולא נשבע למרמה" והרהיב עוז להכנס בי באופן מרושע, גס רוח ובוטה עד להחריד. 
 
בלשון סגי נהור בלבד, אוכל לפסוק כי שפתך ברה וצחה, ולשונך נופת צופים היא וממתק שפתיים ישקו. 
 
ראשית שמחתי מאד למקרא תגובתך, המדגימה ומוכיחה בעליל את חיוניותו של אתרנו המשגשג, ואת השיח הפלורליסטי "והרב תרבותי" שהוא מעורר תוך סעור מוחות פרובוקטיבי משהו של מוחות קודחים ככל שיהיו. 
 
אכן כן, חד וחלק,לעניות דעתי יש "להוקיעם (את הצמד דוד ואחיינו) כמוקע אל צלובו, ולהקיאם בשאט נפש מקרב חברתנו", אותם ואת משנתם התועה והמטעה של חיים וניר ברעם, ולא רק זאת אלא אף "לקעקע, לקרקר, לנתץ, למוטט למסמס ולשרש" עד דור אחרון, את התועבה מבית מדרשם. 
 
אתה מטיח בי האשמות בלתי מבוססות וניסיונות חינוך וקביעת אמיתות שנראות לך, אך כלל וכלל אינן נראות לי ואינן עולות בקנה אחד עם השקפת עולמי, כמו גם תוכחות שאתה מוכיחני בעניין העברית שאני מציג ועוד כהנה וכהנה מגדנות ותופינים. 
 
מי שמך אתה, אדון בר להיות שוטר ומוכיח לדעותי והשקפותי ולעברית אשר בקצה קולמוסי. 
 
הרי צדיק באמונתו יחיה, ואני מאמין באמונה שלמה כי האחיין ודודו הלזים, הציצו ונפגעו מתורות השמאל הרדיקליות והאבודות, שמרביתו של העולם הנאור כבר נקעה נפשו מהן, והוא הואיל זה מכבר להכיר בעובדה שאבד עליהן הכלח והן מובילות רק לאבדון.
לאובדן הפרט וחרותו ולאובדן האומה כולה תחת קלגסי רודן עריץ ואכזר. 
 
מי שמך מיסטר teacher לנגח את שפתי ואת ניסוחי הלשוניים. טול אתה קורה מבין עינך, קשוט את עצמך תחילה וצא ולמד, והתבושש לך אתה בעצמך בכלימתך כי רבה היא. 
 
ציינת למשל, ואצטט מדבריך " ראשית, למען הדיוק יש לומר שמאלי כי שמאלני זה כינוי גנאי לשמאלי" 
 
ובכן אדון נכבד, אתה מתפרץ לדלת פתוחה ומשחק לידי.
אם אכן שמאלני הוא כדבריך כינוי גנאי לשמאלי, הרי שמטרתי הושגה במלואה משום שבדיוק לכך התכוון המשורר, לגנות ולהוקיע את צמד השמאלניים המקרטע הלז.
יתרה מזו, אם תפתח את מילון אבן-שושן הרי תווכח במו עינך שחשכו (כפי שציינת) כי "שמאלני" היא מילה חוקית וכשרה למהדרין (שלא לומר לגיטימית) בשפתנו העברית הקדושה והמתחדשת אשר פרושה:
"בעל נטיות פוליטיות-חברתיות שמאליות קיצוניות", ולא כפי שאתה סובר כי זהו ביטוי גנאי בלבד שהשתרש לצערך כסלאנג בחברה.
הא לך, הנה הרווחת בונוס, חינם אין כסף, מתגובתך הנלוזה, ולמדת פרק בהילכותיה של עברית תקנית. 
 
דעתך המתלהמת אינה נחה אפילו למקרא פירגון אמיתי שאני מעטיר על ראשו של ניר בצייני שהוא באמת ובתמים:
"פובליציסט וסופר מוכשר בזכות עצמו"
ואתה תוקף ויורה לעברי: "אלא מה בזכותך?" 
 
וכשאני רומז לעובדת היותו של ניר נעדר הלימות של הופעה טלויזיונית, מה שמכונה: "לא עובר מסך"
או הלימות רדיופונית נאותה בגין הפגמים בחיתוך דיבורו, אתה תוקף אותי ומכנה זאת: "שטות פלצנית".
ובכן לדעתי זו אינה כלל שטות פלצנית אלא עובדה מוכחת ותו לאו, אשר אתה אינך חייב כמובן להסכים לה.
ואתה הולך וממשיך, ומוסיף לתקוף אותי מתחת לחגורה, כאילו היית פרקליטו בשכר מלא של השט... סליחה של חיים וניר, או לפחות שאר בשרם הקרוב.
אני חיוויתי את דעתי על השקפת עולמם ועל דרכם הפוליטית חברתית השמאלנית הרדיקלית ואתה תוקף אותי אישית גופנית ומנטלית. בוש והכלם לך בר-בר שכמוך.
המהלך שלי הוא לגיטימי לחלוטין בהיות שני האישים המפוקפקים הללו אישי ציבור "סלבס" המשווקים מרכולתם מעל כל במה אפשרית ומתחת לכל עץ רענן והחשופים מעצם הגדרתם לביקורת ציבורית קשה ככל שתהיה.
ואילו אני אדם פרטי המביע את השקפת עולמו באתרנו הצנוע, אשר אתה יכול להסכים לה או כמובן לדחותה. 
 
ולעניין "הגייס החמישי".
יתכן שבנושא זה אכן נסחפתי מעט , אך מאידך ברור לכל בר בי רב כי זהו ביטוי מטפורי הבא להעצים את סלידתי מדרכם הפוליטית חברתית של שני בני המשפחה הנ"ל בכך שדרכיהם הנלוזות עלולות לחזק , לאושש ולתת תימוכין לעוכרי ישראל אשר כן מהווים את תשתיתו של הגייס החמישי בארצנו, ואשר חו"ח ביום פקודה עלולים להפנות את כל כחם וכליהם על מנת לנסות ולמוטט רחמנא ליצלן את חברתנו ומדינתנו. 
 
ערב טוב,
 
 ציוני לאומי וימני גאה, בכל רמ"ח אבריו ושס"ה גידיו (אל תבהל אין זה ריבוי של גידי)
 
 עמיקם שכטר.